KONST / Litografier / Färglitografi 13431022
nr 1343 1022
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 155/250, Slussen. Motivet: 48x56cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:16:37
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
6
1.700 kr
1.800 kr
6
1.900 kr
2.000 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm